Про оптимізацію виконання заходів з підготовки закладів освіти до н.н. року та опалювального сезону в умовах воєнного стану

Інструктивно-методичні матеріали щодо  порядку підготовки закладу освіти до нового навчального року та опалювального сезону з питань цивільного захисту,охорони праці та безпеки життєдіяльності

13:33 28.07.2022

Запрошуємо на навчання! спеціальність «Публічне управління та адміністрування» (бакалаврат, магістратура, аспірантура), ліцензована та акредитована.

12:02 28.07.2022

Запрошення

ІІІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «ОБДАРОВАНІ ДІТИ – СКАРБ НАЦІЇ!» 18–21 серпня 2022 року ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ Мета конференції: визначення наукових основ і практичних способів розв’язання проблем виявлення, діагностики, розвитку, підтримки та супроводу обдарованої особистості в освітньому середовищі та соціумі; обмін досвідом у практичній роботі з обдарованими дітьми та молоддю.

14:11 25.07.2022