Про підвищення кваліфікації

Про підвищення кваліфікації Керівникам закладів освіти Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості запрошує на навчання на курсах підвищення кваліфікації за навчальною програмою «Нове харчування у закладах освіти. Впровадження системи НАССР» з терміном навчання 5 робочих днів (40 годин). Навчання проводиться дистанційно. Курси спрямовані на формування у слухачів компетенцій щодо нового

12:43 05.08.2022

УВАГА! Якщо ви бажаєте взяти участь у навчанні «Емоційна підтримка вчителів та професійне зростання», будь ласка, зареєструйтеся за посиланням:

09:39 04.08.2022

Департамент гуманітарної політики обласної державної адміністрації надсилає лист Міністерства освіти і науки України від 27 липня 2022 року №1/8506-22 «Про проведення лекторію з фінансової грамотності» на онлайн платформі «Школа з фінансової грамотності «Талант» для ознайомлення та інформування керівників закладів загальної середньої освіти.

09:01 04.08.2022

Департамент гуманітарної політики обласної державної адміністрації надсилає для ознайомлення лист Міністерства освіти і науки України від 27 липня 2022 року №4/1786-22 «Про Всеукраїнську науково-педагогічну конференцію «Сучасні тенденції підвищення якості освіти».

10:49 02.08.2022

Про вжиття додаткових заходів щодо укриття у захисних спорудах

Детальну інформацію щодо створення фонду захисних споруд можливо отримати у практичному посібнику,розробленому ДСНС спільно з Інститутом державного управління та наукових  досліджень з цивільного захисту і розміщеному за посиланням:

08:51 02.08.2022