Програми «Супергерої FAST» в Україні» заплановано проведення вебінару для вчителів

Директорат дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Міністерства освіти і науки України інформує, що у рамках програми «Супергерої FAST» в Україні» заплановано проведення вебінару для вчителів та керівників департаментів (управлінь) освіти, головних спеціалістів та методистів відділів шкільної освіти. Програма «Супергерої

11:21 03.11.2022

Конкурс-дивертисмент «Новорічні дива в Україні».

Відділ освіти, культури, спорту та туризму  Вендичанської селищної ради надсилає матеріали творчого проєкту «Всеукраїнський багатожанровий  конкурс-дивертисмент «Новорічні дива в Україні». Просимо опрацювати матеріали та організувати участь учнів у конкурсі.

14:01 01.11.2022

Департамент гуманітарної політики обласної державної адміністрації надсилає лист Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна від 28 жовтня 2022 року №4601/74 «Про проведення Всеукраїнської учнівської Інтернет-олімпіади з економіки у 2022-2023 навчальному році» для опрацювання та інформування керівників закладів загальної середньої освіти.

11:22 01.11.2022