Програма для початкової школи

Лист Міністерства освіти і науки України від 07 квітня 2021 року № 1/9-188 щодо використання в закладах загальної середньої освіти освітніх програм для початкової школи  з метою опрацювання та інформування керівників закладів загальної середньої освіти.

15:21 12.04.2021

sos

Розсилка-попередження. Якщо у Вашій області є заклади чи класи на дистанційному, то деякі учні зливають посилання в соцмережі та месенджери. Найчастіше багато зливів даних робляться у телеграмі. Найчастіше ліва людина заходить під ім'ям одного з тих, хто вчиться в даному закладі освіти. Прошу, попередьте заклади освіти, щоб вони були обережними під час дистанційного навчання.

15:10 12.04.2021

Запрошення на відпочинок

Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Подільський Артек» знаходиться за адресою: Вінницька область, Тульчинський р-н, с. Заозерне вул. Лісова 1 (біля м. Ладижин), який надає послуги по оздоровленню та лікуванню дітей. Початок оздоровчого сезону з 8 червня 2021 року В нашому закладі п’ятиразове харчування, яке збагачене вітамінами, овочами, фруктами. Вартість одного дня проживання, харчування складає 340,00 грн. В закладі чудова матеріальна база.

13:46 12.04.2021