День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

18 травня 2024 року Україна вшановує 80-ті роковини депортації кримськотатарського народу з території Кримського півострова радянським тоталітарним режимом, коли загалом за три дні з Криму вивезли понад 190 тисяч кримських татар.

15:15 15.05.2024

Вшанування Дня пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Постановою Верховної Ради України «Про визнання геноциду кримськотатарського народу» від 12 листопада 2015 року № 792-VIII депортація кримських татар з Криму в 1944 році визнана геноцидом кримськотатарського народу, а 18 травня в Україні встановлено Днем пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

09:05 10.05.2024

Щодо участі в презентації нових інструментів для просування енергоефективності у сфері публічних закупівель 16 травня 2024

Інформуємо що ВГО «Жива планета» в партнерстві з проєктом «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» (далі – Проєкт), що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та співфінансуванням Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO), проводить презентацію нових інструментів підтримки замовників сфери публічних закупівель.

16:04 07.05.2024

Про оновлення підручників "Історія України" для 11 класів

У сучасному світі вивчення історії відіграє ключову роль у формуванні освіченого та свідомого громадянського суспільства. Саме знання про минулі події, їхні контекст та наслідки допомагають краще зрозуміти політичний підтекст багатьох рішень у сучасній політиці. Діти, які знають історію своєї країни та світу, мають можливість уникати повторення помилок минулого й активно впливати на події сучасності, сприяючи формуванню гармонійного та розвинутого суспільства.

15:23 07.05.2024

Про курс підвищення кваліфікації

Увага безкоштовний онлайн-курс підвищення кваліфікації для освітян «Основні права та принципи особистості відповідно до статей Європейської соціальної хартії», що створено Асоціацією інноваційної та цифрової освіти, за підтримки Ради Європи в межах проєкту «Посилення соціального захисту в Україні».

15:20 07.05.2024

Про проведення тренінгу «Громадянське виховання зростаючої особистості»

На виконання Плану семінарів-практикумів для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти на 2024 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13.12.2023 № 1527 (зі змінами, внесеними наказом Міністерства освіти і науки України від 04.03.2024 р. № 264), Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України спільно з Державним закладом вищої освіти «Університет менеджменту освіти» НАПН України в рамках освітньо-виховної кампанії НЕНЦ «Виховати покоління» з 18 до 19 червня 2024 року проводять тренінг «Громадянське виховання зростаючої особистості» в м. Києві.

15:15 07.05.2024

Щодо Всеукраїнського конкурсу до Дня Європи та Тестування: Кинь виклик своїм знанням про Європу

Національним Фестивалем “Код Нації” оголошується проведення Всеукраїнського конкурсу до Дня Європи, який відзначається 09 травня. Головною метою Конкурсу є прагнення підвищити обізнаність про Європу та європейські цінності, її культурне, політичне та історичне надбання серед українського народу; утворення платформи для самовираження та розвитку власних талантів учасників в межах європейської тематики; утвердження європейської ідентичності українського народу та незворотності європейського та євроатлантичного курсу України.

15:14 07.05.2024

ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ!

Відповідно до наказу МОН України від 22.05.2014 № 632 «Про науково-педагогічний проект «Підготовка керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів до роботи за інноваційними освітніми технологіями» організовується проведення майстер-класів та тренінгів. Запрошуємо вас взяти участь у Міжнародному проєкті та поєднати навчання з відпочинком серед  мальовничих Карпат, у місті Берегове Закарпатської області або місті Верховина Івано-Франківської області.

11:12 26.04.2024

Про проведення обласної виставки «Народна іграшка»

Відповідно до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації № 540 від 07 липня 2021 року "Про затвердження плану заходів  щодо вшанування на місцевому рівні пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України на 2022 рік"  01 червня 2024 року на базі КЗВО «Вінницької академії безперервної освіти»  в онлайн-форматі відбудеться обласна виставка «Народна іграшка», яка присвячена до Міжнародного дня захисту дітей, пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

11:07 26.04.2024