Запрошуємо на вебінар

Дата: 02.04.2024 10:58

З метою надання якісних освітніх послуг в навчанні, для учителів початкових класів автори, редактори, методисти та працівники видавництва ТОВ «ГЕНЕЗА» розробили навчальні посібники «Щодня пів години для розвитку дитини» для учнів 1-х, 2-х та 3-х класів Нової української школи.

ТОВ «ГЕНЕЗА» анонсує Цикл вебінарів, присвячених актуальним та важливим питанням в навчанні учнів початкових класів упродовж літніх канікул з метою закріплення матеріалу попередніх років навчання.

У вебінарах візьмуть участь учителі-практики, які представлять власний досвід роботи за навчальними посібниками «Щодня пів години для розвитку дитини», а також учителі початкових класів познайомляться з авторкою посібників - Оленою Ємельяненко.

Конференції відбудуться у форматі прямого етеру на корпоративній сторінці видавництва “Генеза” у Facebook за посиланням >>>

Дати проведення вебінарів: 03.04.2024; 09.04.2024; 16.04.2024 р. Час проведення вебінарів: 16:00 - 18:00. Додаткову інформацію щодо проведення вебінарів можна отримати: https://www.geneza.ua/news/seriya-vebinariv-lito-2024-svidomi-kanikuly Реєстрація для отримання сертифікату за посиланням >>>