У школах Вендичанської громади діти з інвалідністю та з багатодітних сімей харчуватимуться безкоштовно

Дата: 27.02.2024 15:25

У комунальних закладах загальної середньої освіти Вендичаанської селищної ради дітей з інвалідністю та багатодітних сімей будуть забезпечувати безоплатним харчуванням.

Таке рішення ухвалили депутати на засіданні 37 сесії 8 скликання Вендичанської селищної ради.

«На законодавчому рівні з незрозумілих причин залишено поза увагою розв’язання питання пільгового забезпечення харчуванням дітей з інвалідністю, які можуть навчатись у загальних класах, але мають особливі потреби в харчуванні та дітей з багатодітних сімей. Тому було прийнято рішення, яке передбачає забезпечення у комунальних закладах загальної середньої освіти таких дітей за рахунок коштів бюджету селища. Крім того, ми окремо виділили такий пункт, що за поданням директора може безкоштовно харчуватися будь-яка дитина із сім’ї, яка потрапила в складні життєві обставини та не в змозі забезпечити харчування своєї дитини»  — розповів начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Вендичанської селищної ради Роман Трачук.

Питання організації харчування дітей в закладах освіти під час війни залишається актуальним, оскільки навчання потребує високого розумового та фізичного навантаження й супроводжується значними енерговитратами.

Організація харчування А ОЗ "Вендичанський ліцей" (ВІДЕО)