Дата: 27.12.2023 13:30

Міністерства освіти і науки України надсилає матеріали «Як говорити про російсько-українську війну в школі. Уроки стійкості, боротьби та перемог» (автори Антоніна Макаревич, Олександр Панарін, Олександр Охріменко, Світлана Ройз та інші). Зазначені матеріали мають на меті допомогти педагогам формувати громадянську позицію в учнів і учениць, навчити розрізняти факти і фейки, не піддаватися маніпуляціям і ворожій пропаганді. Просимо використовувати їх під час підготовки та проведення уроків з історії України, всесвітньої історії, громадянської освіти, української мови, української літератури, виховних годин, годин спілкування, засідань «круглих столів» тощо.