Акція "5 картоплин"

Дата: 12.10.2023 14:52

Акця милосердя «5 картоплин»

З нагоди Дня людей похилого віку та з метою виховання в учнівської молоді принципів гуманізму і традицій милосердя організація Товариства Червоного Хреста спільно з закладами загальної середньої освіти Вендичанської селищної ради провели благодійну акцію "П’ять картоплин". У ній взяли участь всі школи  громади. Захід, проведений у рамках Всеукраїнської акції милосердя, став для учнів справжнім уроком людяності та чуйності. Вони не вперше беруть участь в акції доброти і  завжди із задоволенням. Спільними зусиллями колективів закладів освіти було зібрано:

Картоплі-1110 кг- 8880грн.

Буряк-140 кг- 2100 грн.

Моркви-60 кг.-840 грн.

Цибулі-5 кг.-75 грн.

Капусти 5 кг- 50 грн.

Яблук - 140 кг -8 грн.

Всього:11953 грн.

Крупи, макарони, цукор -700грн.

Долучившись до акції милосердя, учням вдалося неабияк допомогти ветеранам війни, пенсіонерам, яким продукти харчування доставлять представники Червоного Хреста.