A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, спорту та туризму Вендичанської селищної ради

ОГОЛОШЕННЯ

 

Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

 Відділ освіти, культури, спорту та туризму Вендичанської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади посадової особи місцевого самоврядування:

посада провідного спеціаліста відділу освіти, культури, спорту та туризму Вендичанської селищної ради.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі повинна мати громадянство України; вищу освіту не нижче ступеня бакалавра; без вимог до стажу роботи; мати практичний досвід з автоматизованої обробки інформації, вільно володіти українською мовою; мати навички роботи з комп’ютером.

         Конкурсанти повинні подати на ім’я голови конкурсної комісії: заяву про участь у конкурсі; заповнену особову картку (форма П-2ДС); автобіографію; копії документів про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому, встановленому законодавством порядку; декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за попередній рік (шляхом заповнення електронної декларації через єдиний портал НАЗК) копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України; дві фотокартки розміром 4x6 см.

Документи подаються особисто до відділу освіти, культури, спорту та туризму Вендичанської селищної ради за адресою: смт. Вендичани, вул. Соборна 55.

         Інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати за телефоном:  (098) 79-92-855.

Строк подачі документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

 

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень