Міністерство освіти і науки України надсилає для використання в роботі Рекомендації щодо усунення ризиків торгівлі людьми у звязку з війною в Україні та гуманітарною кризою, які розроблено групою експертів Ради Європи з протидії торгівлі людьми (ГРЕТА).

09:40 16.06.2022

РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо організації укриття в об'єктах фонду захисних споруд цивільного захисту персоналу та дітей (учнів, студентів) закладів освіти

09:29 16.06.2022

Перелік питань від громадян з тимчасово окупованих територій України

Зведений перелік типових питань, що надходять від громадян з тимчасово окупованих територій України та внутрішньо переміщених осіб, а також відповіді на них (підготовлено на основі узагальнених даних від міністерств)

09:26 16.06.2022

Про надання рекомендацій

Про надання рекомендацій стосовно евакуйованих дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування для опрацювання та врахування в роботі.

13:33 15.06.2022

Про проведення анкетування учасників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

З метою виявлення рівня патріотичної вихованості учасників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (далі – «Джура») та визначення активності їхньої діяльності в період війни, яку Російська Федерація розв’язала і веде проти України, Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, Головним штабом гри «Джура» за сприяння Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» та Інституту проблем виховання НАПН України проводиться анкетування учасників гри «Джура».

13:16 15.06.2022

Про перенесення термінів проведення курсів

Повідомляємо про терміни окремих перенесених курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників (листи академії від 25.02.2022 № 01/19-88 та від 10.03.2022 № 01/19-89).

13:05 15.06.2022

Щодо відновлення програми підвищення кваліфікації вчителів англійської мови

Міністерство освіти і науки України інформує, що Британська Рада в Україні відновила впровадження програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти, яка передбачає професійний розвиток учителів англійської мови. Метою програми є сприяння удосконаленню професійних компетентностей учителів анлійської мови, які викладатимуть у 5-6 класах закладів базової середньої освіти в умовах реформування галузі освіти відповідно до положень Концепції «Нова українська школа».

09:45 14.06.2022

УКАЗ Президента України

Про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України

09:34 10.06.2022

Про деякі питання національно-патріотичного виховання в закладах освіти України

Міністерство освіти і науки України (далі-МОН) зосереджує увагу на тому, що в умовах воєнної агресії Російської Федерації в Україні національнопатріотичне виховання є одним із пріоритетних напрямів діяльності держави та суспільства щодо розвитку національної свідомості на основі суспільнодержавних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність), формування у громадян почуття патріотизму, поваги до Конституції і законів України, соціальної активності та відповідальності за доручені державні та громадські справи, готовності до виконання обов'язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.

09:30 10.06.2022