Оголошено Всеукраїнський конкурс до Міжнародного дня рідної мови

Від імені Національного Фестивалю “Код Нації” засвідчую Вам та усім посадовим особам адміністрацій безмежну повагу та найщиріші слова вдячності за інформаційну підтримку нашої діяльності. Завдяки поширенню інформації про заходи у рамках Фестивалю осінньо-зимовий період 2023-24 року ми об’єднали понад 2000 осіб та зібрали і передали близько 24 тисяч гривень на підтримку Збройних сил України!

09:51 07.02.2024

Проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Формування в учнів умінь самостійно здобувати потрібну інформацію, виокремлювати проблеми, шукати шляхи їх розв’язання є одним із головних завдань сучасної освіти. Великі можливості для творчої самореалізації особистості створює Мала академія наук учнівської молоді. Участь школярів закладів загальної середньої освіти Вендичанської селищної ради  у науковому товаристві «Ерудит» є тим стартовим майданчиком, який дає їм перший досвід наукової діяльності, пошуку креативних рішень і презентації власних досягнень. Головним показником досягнень юних дослідників є участь у Всеукраїнському конкурсі-захисту науково-дослідницьких робіт учнів.

10:49 31.01.2024

Запрошуємо на вебінар від видавництва "Літера ЛТД"

До уваги вчителів математики, які навчають учнів у 6-их класах про те, що продовжуємо проведення серії вебінарів-зустрічей з авторами модельних навчальних програм і підручників до них для 7 класу, за якими вони працюватимуть у 2024-2025 навчальному році у 7 класі.

16:53 29.01.2024

Про проведення науково-практичних заходів у рамках 14 сесії «STEM-школа – 2024»

16:51 29.01.2024

Про проведення конкурсу «Критичний інструментарій для викладання історії».

Представництво інституту міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV International) в Україні в партнерстві з Всеукраїнською асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова доба», за підтримки директорату шкільної освіти Міністерства освіти і науки України впроваджують освітній проєкт «Критичний інструментарій для викладання історії».

10:48 26.01.2024

Про проведення науково-практичних заходів у рамках 14 сесії «STEM-школа – 2024»

На виконання наказу Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» від 22.01.2024 № 21/03-4 «Про організацію та проведення науково-практичних заходів «STEM-школа – 2024» відділ STEMосвіти Інституту проводить 14 дистанційну сесію «STEM-школа – 2024» за наступним планом:

10:28 26.01.2024

Про проведення XVIII Всеукраїнської філософської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді

На виконання Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2024 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13.12. 2023 року № 1527, у період 22-23 лютого 2024 року в м. Харкові в режимі онлайн відбудеться XVIII Всеукраїнська філософська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід» (далі - конференція).

09:44 23.01.2024

Про вивчення польської мови

Просимо довести до відома закладів загальної середньої освіти про програму «Lingva Polska» https://lingvapl.org для вивчення польської мови здобувачами освіти, яку розробила Асоціація інноваційної та цифрової освіти.

09:41 23.01.2024

Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого запрошує на навчання випускників закладів середньої та вищої освіти

Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (далі - Інститут) запрошує на навчання випускників закладів середньої та вищої освіти для здобуття повної вищої освіти за спеціальностями 081 «Право» (бакалавр, магістр) та 262 «Правоохоронна діяльність» (магістр) в кращому юридичному військовому навчальному підрозділі країни.

15:44 22.01.2024