Про проведення на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Міжнародної науково-практичної конференції «ХVІІ Менделєєвські читання»

Повідомляємо, що з метою створення умов для виявлення, підтримки та розвитку творчого потенціалу молоді, обдарованої в галузі хімії , розвитку здібностей і логічного мислення учнів і студентів, активізації творчої діяльності вчителів, популяризації оригінальних хімічних ідей та методів навчання хімії Полтавським національним педагогічним університетом імені В. Г. Короленка на базі кафедри хімії та методики викладання хімії за підтримки Міністерства освіти України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» 13 – 14 березня 2024 року відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «ХVІІ Менделєєвські читання».

08:27 12.02.2024

Зустріч- вебінар для учителів хімії Вінницької області

Видавництва «Ранок» та «Оріон» спільно з КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти» організовують зустріч- вебінар для учителів хімії Вінницької області, які у 2024-2025 році будуть викладати у 7 класі за новим Державним стандартом базової середньої освіти.

09:44 09.02.2024

Запрошуємо на зустріч- вебінар для учителів хімії Вінницької області

08:24 09.02.2024

До уваги вчителів математики!

До уваги вчителів математики, які навчають учнів у 6-их класах про те, що продовжуємо проведення серії вебінарів-зустрічей з авторами модельних навчальних програм і підручників до них для 7 класу, за якими вони працюватимуть у 2024-2025 навчальному році у 7 класі.

09:57 08.02.2024

Про вебінар «Шкільний урок волонтерства»

Відповідно до листа Українського державного центру позашкільної освіти від 07.02.2024 р. №02-07 інформуємо вас, що в рамках співпраці з «Корпусом миру» для надання кваліфікованої допомоги шляхом втілення програм у сфері освіти та розвитку молоді  22 лютого 2024 року відбудеться вебінар «Шкільний урок волонтерства». До участі у ньому запрошуються вихованці та педагоги закладів позашкільної освіти України, яким до 21 лютого 2024 року (включно) необхідно зареєструватися за покликанням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfN9Z1A2A3NH3u2dqRCS67isR1XQe6lEpwBOn03jRMtdLNU5w/viewform Проєкт реалізується Українською Волонтерською Службою спільно з Рухом «JuniorS» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України.

09:12 08.02.2024

Про перенесення термінів курсів 2024 р.

Повідомляємо, що  в Плані-графіку підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти Вінницької області у КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти» на 2024 рік відбулися зміни.

09:05 08.02.2024

Оголошено Всеукраїнський конкурс до Міжнародного дня рідної мови

Від імені Національного Фестивалю “Код Нації” засвідчую Вам та усім посадовим особам адміністрацій безмежну повагу та найщиріші слова вдячності за інформаційну підтримку нашої діяльності. Завдяки поширенню інформації про заходи у рамках Фестивалю осінньо-зимовий період 2023-24 року ми об’єднали понад 2000 осіб та зібрали і передали близько 24 тисяч гривень на підтримку Збройних сил України!

09:51 07.02.2024

Проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Формування в учнів умінь самостійно здобувати потрібну інформацію, виокремлювати проблеми, шукати шляхи їх розв’язання є одним із головних завдань сучасної освіти. Великі можливості для творчої самореалізації особистості створює Мала академія наук учнівської молоді. Участь школярів закладів загальної середньої освіти Вендичанської селищної ради  у науковому товаристві «Ерудит» є тим стартовим майданчиком, який дає їм перший досвід наукової діяльності, пошуку креативних рішень і презентації власних досягнень. Головним показником досягнень юних дослідників є участь у Всеукраїнському конкурсі-захисту науково-дослідницьких робіт учнів.

10:49 31.01.2024

Запрошуємо на вебінар від видавництва "Літера ЛТД"

До уваги вчителів математики, які навчають учнів у 6-их класах про те, що продовжуємо проведення серії вебінарів-зустрічей з авторами модельних навчальних програм і підручників до них для 7 класу, за якими вони працюватимуть у 2024-2025 навчальному році у 7 класі.

16:53 29.01.2024