людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, спорту та туризму Вендичанської селищної ради

Новини

УВАГА! Якщо ви бажаєте взяти участь у навчанні «Емоційна підтримка вчителів та професійне зростання», будь ласка, зареєструйтеся за посиланням:

09:39 04.08.2022

Департамент гуманітарної політики обласної державної адміністрації надсилає лист Міністерства освіти і науки України від 27 липня 2022 року №1/8506-22 «Про проведення лекторію з фінансової грамотності» на онлайн платформі «Школа з фінансової грамотності «Талант» для ознайомлення та інформування керівників закладів загальної середньої освіти.

09:01 04.08.2022

Департамент гуманітарної політики обласної державної адміністрації надсилає для ознайомлення лист Міністерства освіти і науки України від 27 липня 2022 року №4/1786-22 «Про Всеукраїнську науково-педагогічну конференцію «Сучасні тенденції підвищення якості освіти».

10:49 02.08.2022

Про вжиття додаткових заходів щодо укриття у захисних спорудах

Детальну інформацію щодо створення фонду захисних споруд можливо отримати у практичному посібнику,розробленому ДСНС спільно з Інститутом державного управління та наукових  досліджень з цивільного захисту і розміщеному за посиланням:

08:51 02.08.2022

Про оптимізацію виконання заходів з підготовки закладів освіти до н.н. року та опалювального сезону в умовах воєнного стану

Інструктивно-методичні матеріали щодо  порядку підготовки закладу освіти до нового навчального року та опалювального сезону з питань цивільного захисту,охорони праці та безпеки життєдіяльності

13:33 28.07.2022

Запрошуємо на навчання! спеціальність «Публічне управління та адміністрування» (бакалаврат, магістратура, аспірантура), ліцензована та акредитована.

12:02 28.07.2022