Запрошуємо на вебінар

З метою надання якісних освітніх послуг в навчанні, для учителів початкових класів автори, редактори, методисти та працівники видавництва ТОВ «ГЕНЕЗА» розробили навчальні посібники «Щодня пів години для розвитку дитини» для учнів 1-х, 2-х та 3-х класів Нової української школи.

10:58 02.04.2024

Про проходження опитування

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» інформує, що Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей продовжує працювати над створенням культури розуміння азартних ігор виключно як виду розваг.

10:55 02.04.2024

Запрошуємо пройти опитування

Директорат шкільної освіти інформує, що проєктна команда Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна разом з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та ГО «Платформа публічної дипломатії» у рамках реалізації проєкту Еразмус+ «Реформа навчальних програм для сприяння освіті заради миру в Україні, Грузії та Молдові / PeaceEdu» (грантова Угода № 101128854 – PeaceEdu – ERASMUS-EDU-2023-CBHE) проводять дослідження безконфліктного співіснування серед студентів та вчителів закладів загальної середньої освіти. Просимо розглянути можливість поширення опитувальників серед закладів загальної середньої освіти для заповнення представниками цільової аудиторії.

10:50 02.04.2024

Проєкт «Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат»

Громадська спілка «Освіторія» у партнерстві з Міністерством освіти і науки України (МОН) за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та за кошти Глобального партнерства заради освіти (GPE) організовує та впроваджує Національну програму з навчання вчителів інструментам та методикам вимірювання та подолання освітніх втрат.

13:53 20.03.2024

Про методичні рекомендації з питань організації роботи вебсайтів закладів загальної середньої освіти

Методичні рекомендації з питань організації роботи вебсайтів закладів загальної середньої освіти, та будуть розміщені на сайті Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

13:49 18.03.2024

Про перенесення терміну курсів Географія

Повідомляємо, що  курси підвищення кваліфікації вчителів географії з проблеми «Використання активних методів навчання та розвиток критичного мислення і творчих здібностей учнів при викладанні географії у 7 класі НУШ», заплановані з 01.04.2024 по 04.04.2024, будуть проведені з 22.04.2024 по 25.04.2024.

13:47 18.03.2024

Про проведення Всеукраїнської STEMпедагогічної майстерні «STEM-освіта: БпЛА та роботизовані системи в освітньому процесі»

На виконання підпункту 3 пункту 5.2. Плану роботи Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» на 2024 рік (наказ ДНУ «ІМЗО» від 27.12.2023 № 21/03-80), з метою розвитку професійних компетентностей педагогічних працівників, необхідних для ефективної організації освітнього процесу в умовах реалізації концептуальних засад STEM-освіти та формування освітнього інноваційного середовища, відділ STEM-освіти проводить Всеукраїнську STEM–педагогічну майстерню на тему «STEM-освіта: БпЛА та роботизовані системи в освітньому процесі» за планом:

13:44 15.03.2024

Про проведення Всеукраїнської STEM-педагогічної майстерні «Освітня робототехніка як інструмент розвитку STEM-освіти»

На виконання підпункту 3 пункту 5.2. Плану роботи Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» на 2024 рік, затвердженого наказом Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» від 27.12.2023 № 21/03-80 «Про затвердження плану роботи Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» на 2024 рік», з метою розвитку професійних компетентностей, необхідних для ефективної організації освітнього процесу в умовах реалізації концептуальних засад Нової української школи, STEM-освіти та розвитку освітньої роботехніки, як інноваційного складника STEM-середовища відділ STEM-освіти проводить Всеукраїнську STEM–педагогічну майстерню «Освітня робототехніка як інструмент розвитку STEM-освіти» за планом:

14:45 12.03.2024

Всеукраїнська благодійна організація “Даун Синдром”

Діяльність організації спрямована на допомогу та формування перспектив для людей з синдромом Дауна, щоб створити для них нові можливості у майбутньому. Ми співпрацюємо з різними організаціями та державними структурами задля розвитку й удосконалення інклюзивної освіти. Протягом періоду з 2011 по 2022 рік ми успішно впровадили проєкт "Перспектива 21.3", який виявився дуже результативним у впровадженні нових методик та програм у навчання дітей з порушеннями ментального розвитку у навчальних закладах. Головною метою цього проєкту було забезпечення можливості поєднання навчання та отримання професійної підготовки під час освітнього процесу у школі та подальшого працевлаштування для дітей з ментальними порушеннями. Результатом цього проєкту стало створення низки підручників, робочих зошитів та навчально-методичних посібників, яким надано гриф Міністерства освіти і науки України «Схвалено для використання в освітньому процесі».

14:41 12.03.2024

Про реалізацію проєкту для навчання вчителів «Наздоженемо»

Міністерство освіти і науки України, Громадська спілка «Освіторія» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні реалізують проєкт для навчання педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти «Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат», який передбачає поєднання очної та дистанційної форм навчання, а саме:

09:27 04.03.2024