Методичні рекомендації” розділу “Нормативна база” під умовною назвою “Алгоритм дій закладів освіти щодо укриття в захисних спорудах” за посиланням

Дата: 02.08.2022 14:21

На виконання резолюції першого заступника Начальника Вінницької обласної державної адміністрації до листа Державної служби України з надзвичайних ситуацій (вих. ОВА від 07.07.2022р. № 8232/01.01-38/7.22  щодо створення безпечних умов перебування в закладах освіти дітей, учнів, студентів і працівників, з метою надання відповідної методичної допомоги із зазначеного питання ДСНС розроблено “Алгоритм дій місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, органів управління освітою, керівників закладів освіти щодо забезпечення укриття учасників освітнього процесу у фонді захисних споруд цивільного захисту” та розміщений на офіційному вебсайті ДСНС у підрозділі “Методичні рекомендації” розділу “Нормативна база” під умовною назвою “Алгоритм дій закладів освіти щодо укриття в захиснихспорудах” за посиланням:

https://dsns.gov.ua/upload/6/2/2/0/9/6/bHq4WGc8HMHX4wGPIKG9gv4DSEgLx4uEUDgqIVGV.pdf .