Підвищення кваліфікації вчителів ЗЗСО, які будуть навчати учнів 5-х класів у 2022-2023 н.р.

Дата: 23.06.2022 13:53

Доводимо до Вашого відома, що підвищення кваліфікації вчителів ЗЗСО, які будуть навчати учнів 5-х класів у 2022-2023  н.р. - забезпечуватимуть реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти, за освітніми галузями: мистецька, мовно-літературна, громадянська та історична, соціальна і здоров’язбережувальна, технологічна, математична, фізична культура, природнича, інформатична - відбудуться за очною формою навчання із використанням дистанційних технологій. Просимо зареєструватись на сайті КЗВО “Вінницька академія безперервної освіти”, у розділі НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА, у колонці РЕЄСТРАЦІЯ НУШ  тих вчителів,  які ще не пройшли навчання.

Аліна Щерблюк 0960349504

Олексій Лесик 0972524313