A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, спорту та туризму Вендичанської селищної ради

Новини

 

 

Підвищення кваліфікації вчителів ЗЗСО, які будуть навчати учнів 5-х класів у 2022-2023 н.р.

        Доводимо до Вашого відома, що підвищення кваліфікації вчителів ЗЗСО, які будуть навчати учнів 5-х класів у 2022-2023  н.р. - забезпечуватимуть реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти, за освітніми галузями: мистецька, мовно-літературна, громадянська та історична, соціальна і здоров’язбережувальна, технологічна, математична, фізична культура, природнича, інформатична - відбудуться за очною формою навчання із використанням дистанційних технологій. Просимо зареєструватись на сайті КЗВО “Вінницька академія безперервної освіти”, у розділі НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА, у колонці РЕЄСТРАЦІЯ НУШ  тих вчителів,  які ще не пройшли навчання.

13:53 23.06.2022

Спортивне літо Вендичанської громади

  В сьогоднішніх реаліях тисячі дітей мають високий рівень тривожності та стресу, що приводить до зниження соціалізації, малорухливого способу життя, підвищує схильність до асоціальної поведінки. З метою уникнення цих проявів й активізації фізкультурно- оздоровчої роботи серед дітей, з 07 червня 2022 року КЗСПО «Дитячо-юнацька спортивна школа»  Вендичанської селищної ради приєдналися до проєкту «Будь активним заради Миру» (#BeActive for Peace), започаткованого Міністерством освіти і науки України. Тренерами-викладачами було проведено ряд спортивних занять, турнірів.

13:50 21.06.2022

Проєкт «Будь активним заради миру»

    Міністерство освіти і науки України започатковує проєкт «Будь активним заради миру» (#beactive4peace), який спрямовано на організацію фізкультурно-оздоровчої роботи під час літніх канікул у закладах освіти.

10:25 21.06.2022

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень